Uroczystosci

W ramach naszej działalności organizujemy przede wszystkim inscenizowane urodziny (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych), imieniny oraz imprezy firmowe do 150 osób.

Ponadto wynajmujemy także salę na imprezy w prywatnym Muzeum Historycznym 2. Korpusu Polskiego w Józefowie - chociażby na takie okoliczności jak Sylwester czy licealne Studniówki. W ramach takiego wynajmu zapewniamy naszym klientom catering oraz oprawę muzyczną.

Terenowy oddział Muzeum 2 Korpusu Polskiego wiąże się z interesującymi zbiorami historycznymi, takimi jak: bogate w fotografie wystawy, wyposażenie historyczne (min. mundury, hełmy, uzbrojenie i elementy techniczne), czołg T-34 i https://solarinnova.pl/fotowoltaika-dla-firm/ inne pojazdy z okresu II Wojny Światowej, stanowiska artylerii czy transzeje. Wybór naszej oferty jest więc doskonałą decyzją w przypadku organizacji urodzin dla dzieci i dorosłych. W terenie nasz zespół oferuje ponadto dodatkowe atrakcje, takie jak grill, ćwiczenia na strzelnicy, jedzenie prosto z kuchni polowej czy leśna wycieczka zabytkowymi pojazdami wojskowymi z lat 40-tych.

Jeżeli cenisz sobie nietypową oprawę uroczystości i jesteś gotów na historyczny klimat odczuwalny na każdym kroku, zapraszamy do kontaktu!

Artykuł napisany przez: