Noc Muzeow 2016

Noc Muzeow 2016

Fraser daje wiele szczegółów na temat dobroczynnych dzieł Marii Antoniny, pokazując swoje wysiłki, aby pomóc niefortunne być bardziej rozległe niż się pierwotnie pomyślany. Jej darowizny i dotacje przeniknęła całe swoje panowanie i wręcz jej całe życie, którego historia sięga dzieciństwa darów dla potrzebujących. Hojność nie była tylko część jej wychowaniem, ale część jej współczującą naturą, z których Fraser daje obfite przykłady.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Fraser umiejętnie buduje obraz rosnącej miłości między młodym Ludwika i Marii Antoniny. Jej wizerunek wczesnych latach razem nie jest tak dokładna jak Vincent Cronin w Louis i Antoniny, a jej omówienie ich problemów małżeńskich jest daleki od naiwna analizy wielkiej Simone Bertiere w L’Insoumise. Fraser opisuje Louis jako nastolatek tłuszczu, co jest sprzeczne wielu współczesnych rachunki jego wygląd, w tym księżnej Northumberland, który powiedział o Dauphin Louis-Auguste na jego weselu. „Dauphin mnie rozczarowało dużo oczekiwałem go za obrzydliwe ale ja naprawdę lubiłem jego aspekt. jest wysoki i szczupły o „tras INTA © ressant ‚figury i zdaje dowcipny. ma dość bladą cerę i oczy. ma masę jasnych włosach bardzo dobrze obsadzone.”

Jest uroczy, jednak, w jaki pani Antonia stwierdza, że ??Temple of Love w ogrodach Trianon został zbudowany przez Marie-Antoinette świętować ostateczna konsumpcja małżeństwa w 1777 roku, a essentiel Bonheur, „zasadniczej szczęścia”, z których pisała do matki o jej związku z Ludwika XVI. Fraser mówi o incydencie, w którym król odwiedza żonę w Petit Trianon i stoi pod jej oknem, mówiąc przetargowych słowa do niej. Fraser sama stwierdza na koniec, że, ogólnie rzecz biorąc, Ludwika XVI i Marii Antoniny miał dobre małżeństwo, jako królewskie małżeństwa iść.

To bardzo poruszające i wrażliwy portret relacji pary królewskiej, która sprawia, że ??nacisk lady Antonii od mitycznej królowej romans z hrabią Fersen dziwaczne włamań.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]
Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]