oszałamiające pierwszy rozdział Ks Bodey uderzył nagradzanej powieści "F.N.G." jest włączone, w którym weteran Wietnamu uważa strzelanie wnuka, żeby go wyłączyć, żeby nie można zostawić, aby służyć w Iraku.

Liczne dalsze prace znajdują się w sekcji "Więcej niż pamięć. Refleksje z Wietnamu" Co najważniejsze, te historie i wiersze wszyscy pracują razem, aby wyrazić różnorodności i podobieństw historycznych doświadczeń i jak wojna w Wietnamie pozostaje z tych weteranów. Czytelnicy zrozumieją, dlaczego weterani Wietnam nie może po prostu "się nad nim." Ostateczne prace w antologii jest zatytułowany "Cokolwiek uczyniliście w wojnie zawsze będzie z wami." Zaczyna się znamiennym dialogu z anonimowego autora.

VA skurczowa: Byłaś w Wietnamie?

Vietnam Vet: Tak.

VA Shrink: Gdy byłeś tam?

Vietnam Vet: Ostatnia noc.

Vietnam Veterans nie można zapomnieć o wojnie. Ich doświadczenia są nie tylko wspomnienia, ale wydarzenia żyją na co dzień http://prawny.org.pl/2020/04/04/uprawnienia-pracodawcow-w-czasie-pandemii/ i każdą noc. Czcimy je czytając swoje historie i nigdy nie zapominając ofiary zrobili; wielu z nich poświęcił swoje życie, umierając, wiele innych poświęcił swoje życie przeżyły tylko trudno żyć na nowo.

Artykuł napisany przez: