Jak zrekonstruować historyczne pojazdy wojskowe?

Jak zrekonstruować historyczne pojazdy wojskowe?

Prawie 400 opisano wraków w tej książce, wiele z nich obładowany niewyobrażalnych skarbów, wiele z dokładnymi położenie, historia, zdjęcia, mapy i rysunki, nie obejmują wyłącznie hiszpańskie wraki kolonialnej epoki, myśli tworzą znaczną część zawartości książka, ale także angielskim, francuskim, holenderskim, portugalskim i oprócz tego historycznie udokumentowanych utraconych statków pirackich, jak również.

Dziesiątki mapy z lokalizacjami wraków ponad 50 zdjęć oraz wiele rysunków dać czytelnikowi bardziej szczegółowy obraz oraz informacje na temat tych wszystkich, a czasem dawno wycena służebności przesyłu zapomniane wraków wciąż leży na dnie krystalicznie czystej wody na całym Hispaniola Island, która miała na celu wiele lat najważniejszym podstawy Conquer Nowego Świata.

Ich położenie i pochodzenie

Nieruchomość setki wraków

Hundert siedemdziesiąt dziewięć stron

Dziesiątki zdjęć, map i rysunków

Osobiście podpisane przez autora

Idealny prezent dla historyków, nurków i turystów

O autorze książki: dr Lubos Kordac

Zabytkowy wrak badacz życia ponad 10 lat w Republice Dominikany i ściśle współpracuje z ONPCS, Ministerstwo Kultury DR, Museo de Atarazanas, autor książki „Ukryte i utracone skarby w Republice Dominikany” i nowe „historycznych wraków Karaibów”, PADI instruktor nurkowania z ponad 1200 nurkowań.

Oprócz pracy z instytucjami rządowymi i muzeów dominikańskich, Lubos jest partnerem doradztwo z firmami z USA ze Stanów Zjednoczonych pracujących w Republice Dominikany. Dobrze wykształcony, posiada dyplom w dziedzinie ekonomii ze specjalizacją w zakresie handlu zagranicznego i turystyki. Posługuje się biegle językiem czeskim, słowackim, hiszpańskim, angielskim i niemieckim.

Imigracja do Karaibów

Pełne świadczenie stałego pobytu i pozwolenie na pracę (imigracja), Emigracja, naturalizacji (obywatelstwo), spółka biznesu z rachunku bankowego, doradztwem prawnym w Republice Dominikany.

Artykuł napisany przez: