Jak zrekonstruować historyczne pojazdy wojskowe?

Prawie 400 opisano wraków w tej książce, wiele z nich obładowany niewyobrażalnych skarbów, wiele z dokładnymi położenie, historia, zdjęcia, mapy i rysunki, nie obejmują wyłącznie hiszpańskie wraki kolonialnej epoki, myśli tworzą znaczną część zawartości książka, ale także angielskim, francuskim, holenderskim, portugalskim i oprócz tego historycznie udokumentowanych utraconych statków pirackich, jak również.

Dziesiątki mapy z lokalizacjami wraków ponad 50 zdjęć oraz wiele rysunków dać czytelnikowi bardziej szczegółowy obraz oraz informacje na temat tych wszystkich, a czasem dawno zapomniane wraków wciąż leży na dnie krystalicznie czystej wody na całym Hispaniola Island, która miała na celu wiele lat najważniejszym podstawy Conquer Nowego Świata.

Ich położenie i pochodzenie

Nieruchomość setki wraków

Hundert siedemdziesiąt dziewięć stron

Dziesiątki zdjęć, map i rysunków

Osobiście podpisane przez autora

Idealny prezent dla historyków, nurków i turystów

O autorze książki: dr Lubos Kordac

Zabytkowy wrak badacz życia ponad 10 lat w Republice Dominikany i ściśle współpracuje z ONPCS, Ministerstwo Kultury DR, Museo de Atarazanas, autor książki "Ukryte i utracone skarby w Republice Dominikany" i nowe "historycznych wraków Karaibów", PADI instruktor nurkowania z ponad 1200 nurkowań.

Oprócz pracy z instytucjami rządowymi i muzeów dominikańskich, Lubos jest partnerem doradztwo z firmami z USA ze Stanów Zjednoczonych pracujących w Republice Dominikany. Dobrze wykształcony, posiada dyplom w dziedzinie ekonomii ze specjalizacją w zakresie handlu zagranicznego i turystyki. Posługuje się biegle językiem czeskim, słowackim, hiszpańskim, angielskim i niemieckim.

Imigracja do Karaibów

Pełne świadczenie stałego pobytu i pozwolenie na pracę (imigracja), Emigracja, naturalizacji (obywatelstwo), spółka biznesu z rachunku bankowego, doradztwem prawnym w Republice Dominikany.

Artykuł napisany przez:

2 komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.