Imprezy w klimatach wojskowych

Mieszkanie jest jej kształt - świat, który jest

Czy książka ekonomia, futurysta książka lub książka historyczna? Cóż, to wszystkie trzy i jest to lektura obowiązkowa. Książka Mam na myśli to taki, który myślę, że każdy, kto chce lepiej zrozumieć świat powinien przeczytać. Książka jest:

"Świat jest płaski; Krótka historia XXI wieku" autorstwa Thomas Friedman; 2005.

Niektórzy nazywają to New York Times bestsellerem książka historyczna, niektóre książka ekonomia i inne futurysta Book zarówno wyjaśniając co nadchodzi i ostrzega tych, którzy nie widzą, że świat jest płaski. Ta książka jest rzeczywiście spotkał się z krytyką, a teraz są książki roszczeń licznik z tytułów takich jak; "Świat jest Lumpy" i "The World is Still Okrągły" itd. Ten poziom kontrowersji mało przeszkadza zwycięzcy czterech czasową nagrody Pulitzera za jego pracy dziennikarskiej podczas raportowania dla New York Times.

Jako Studier ludzkiej cywilizacji, to jest oczywiste, że całkowicie zgadzam się z płaszcz damski kilku części tej książki i mają wiele przykładów, aby mnie wesprzeć, ale autor nie przyniesie kilka raczej porządnych argumentów za twierdzeniem Światowej zupełnie płaska. Autor ma przedstawić kilka świetnych szczegóły w obszarach delokalizacji, out-sourcing, dystrybucji JIT, wolnego handlu i uczciwego handlu, deficytów handlowych, rynków wschodzących, zanieczyszczenia, zasoby, procesy, współpraca, globalizacja i impasu politycznego prowadzącego do wojny w ciągu zasoby, religii, terytorium i pieniądze.

Mimo, że nie zgadzam się z wielu części, w tej książce, nad wszystkim, polecam każdy powinien ją przeczytać, aby zrozumieć wszystkie zagadnienia i zobaczyć, gdzie będziemy w przyszłości, co powinno być dość łatwe biorąc pod uwagę Świat jest płaski!

"Lance Winslow" - Lance Winslow Bio. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/.

Artykuł napisany przez: www.rankingac.com.pl