Historia rekonstrukcji historycznej

Historia Pogoda jest fascynującym tematem do przejrzenia. Jestem świadomy tylko dwóch książek, które koncentrują się na historii prognozowania i przewidywania z upływem czasu. Mówią o prognozy pogody od starożytnych Greków do technik, które pomagają nam tworzyć nowoczesne prognozy. Każda książka jest bogata w informacje. I nadal nie wchłania się wszystkie informacje dostępne w książkach. Bibliografii są bogate w źródłach jeszcze w badaniach głębokości.

Pierwsza książka jest "Storm Warning: Początki Prognoza Pogody" Pauline Halford. "Storm Warning" został opublikowany z okazji rocznicy 150-letnia Meteorological Office. Poprzez skupienie się na Brytyjczyków, ma wspaniałe wprowadzenie do starożytnych Greków metod prognozowania pogody. Większość z tych technik nie była baza naukowa, ale nie pokazują zawsze staraliśmy się przewidzieć pogodę. Autorka kontynuuje ruch do przodu w historii powstawania brytyjskiego Biura Meteorologicznego i poza nią. Cudowny odczytu nad wszystkim.

"Burza Obserwowane: Burzliwa historia Prediction atmosferycznych od Franklina latawiec El Nino" autorstwa Johna D. Cox koncentruje się na indywidualnych naukowców w każdym rozdziale. Każdy naukowiec pomogło przewidzieć pogodę. Zaczyna się od Benjamina Franklina, a kończy się z mrówkami Leetmaa. W sumie 28 naukowców są objęte gwarancją. Niektórzy z naukowców Słyszałem, ale nie było wiele nie mam. Poprzez Nie powiedziałbym Znałem wielu zacząć. Jednak teraz wiem, że wielu z ich nazwami. I lekcje przekazywana przez każdego z tych naukowców.

I bardzo zadowoleni z obu książek i czekamy na ich czytanie ponownie w przyszłości.

Artykuł napisany przez: https://www.witaminyswanson.pl/witamina-b6-25mg-p-5-p-60-kap