Dlaczego grupy rekonstrukcyjne zaklamuja obraz historii Zawsze czytaj "gorące pragnienie". Dlatego, że Napoleon Hill wybrał to zrobić dlatego, że pojęcie Palące pragnienie było tak bardzo w centrum swojej książce, jego filozofii i jego twórczości. Hill wiedział, że posiadanie, że "Burning Desire" był bardzo sercem i duszą sukcesu.

Napęd, determinacja i skupienie są kluczowymi elementami sukcesu. Napoleon Hill sobie sprawę ten fakt i wiedział, że gorące pragnienie, by ująć wszystkie z tych trzech wyżej wymienionych pojęć. Jeśli ktoś ma palące pragnienie, aby wykonać daną czynność, a następnie jeden z natury ma napędu, determinacji i ostrości. Stąd te z gorącym pragnieniem będzie naturalnie mają wszystkie trzy z tych kluczowych elementów sukcesu.

Jest bardzo ważne, aby zauważyć, że trzeba mieć konkretny cel. Samo posiadanie pragnienie o niczym konkretnym lub mętnej koncepcji będzie Ci nigdzie szybko. Na przykład, mając gorące pragnienie, aby być bogatym, bez myśli wspierających lub działań nie jest to pragnienie, ale nieostry i rozproszone życzeniem. Jednak każdy z gorącym pragnieniem będzie miał ostrość, która jest kluczem do swoich marzeń w rzeczywistość. Jest po prostu nie sposób wokół tego punktu. Jeśli brak ostrości i nawet nie wiem, co twoje pragnienie naprawdę jest, to nie ma sposobu, można mieć żadnej pasji. Bez pasji i skupienia, nie jesteś marzycielem. Niestety, jesteś niczym więcej niż życzącego.

Artykuł napisany przez: