Czy lepiej wybrac kostium zolnierza przedwojennego czy rycerza?

Czy lepiej wybrac kostium zolnierza przedwojennego czy rycerza? Wiele lat później, wciąż stara się uzasadnić swoją decyzję o boku podczas gdy doszło do gwałtu.

Większość opowiadań i wierszy odzwierciedla tytuł tematu na książki wspomnień. Wiele opowieści przedstawiają żołnierze starają się funkcjonować w cywilu, a jednocześnie straszy wojną. W „My Blue drewniany klocek” Richard Boes przedstawia żołnierza pierwszy dzień w domu i jak od razu sprawia, że ??jego rodzina boi się go, czyniąc go zrealizować „, bym przyniósł do domu traumy.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Jestem w f — „wróg tu” (s. 21). Niestety, Boes zmarł na raka gardła tuż po „Więcej niż pamięć” został zwolniony.

Po latach i dekadach bycia w domu, wspomnienia i urazy nie zmniejszają dla weteranów. Powrót do kulisami wojny jest kolejnym stałym tematem jak weterani Wietnam starają się [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] pogodzić z ich doświadczeń. W Marc Levy w „Torque Angkor Wat,” weteran wraca do Kambodży z przyjacielem, który nie był na wojnie. Weteran staje urojenia, widząc żołnierzy Kambodży mających na niego, gdy są one rzeczywiście Kambodżanie frisbee z nim i jego przyjacielem.

Inne opowiadania i eseje wyjaśnić jak weterani walki do czynienia z ludźmi, którzy nie mogą zrozumieć ich doświadczenia. Jednym z bardziej humorystyczny jeszcze wskazał tych kawałków jest „nic tak źle to nie jest poezja” Alana Farrella, gdzie rozmowy autorem o tym, jak poezja jest formą dopuszczenia do weteranów Wietnamu, ale także jak akademicy nie rozumieją poezję wojenną mimo swoich teorii literatury , Podczas czytania poezji, jeden profesor próbuje wymówić miasto „Quang Ngai.” Weteran mu pomaga, a kiedy profesor nie można wymawiać nazwy innych miast „, weteran wielokrotnie mówi mu taką samą wymowę, jak w przypadku pierwszego miasta bez łapania się do profesora, jak on ujawniając swoją ignorancję.

W „Kangaroo Court Martial” Shirley Jolls i Walter Aponte ujawnić rasizm w wojsku, opowiadając historię dwóch żołnierzy, którzy poszedł do więzienia na sześć i dziesięć lat po prostu dla protestujących traktowanie Murzynów w Stanach Zjednoczonych w czasie zamieszek rasowych w Detroit ,

Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]