Kuchnia polowa

Nie od dziś wiadomo, że w przypadku kuchni polowej najlepiej smakuje tradycyjna wojskowa grochówka. Dlatego nie zastanawiaj się nad wyszukaną ofertą i zamów już dziś kuchnię polową na organizowany przez siebie event, częstując gości legendarnym klasykiem imprez pod gołym niebem.

Kuchnia polowa to sprawdzona i zawsze aprobowana forma zapewnienia żywności uczestnikom w trakcie imprez plenerowych, kuligów, festynów czy pikników.Konsultantka Avon Renata Perz Jej niewątpliwą zaletą jest zresztą sama skala obsługi, bowiem z kuchni polowej można wykarmić jednocześnie około 800 osób. A jeżeli nie są one zainteresowane grochówką (co sam w sobie jest dziwne, jak można nie lubić grochówki?) nie ma żadnego problemu, aby w kuchni polowej przyrządzić inną zupę, bigos lub hot dogi.

Nasza kuchnia w połączeniu z posiadanymi przez nas zabytkowymi pojazdami wojskowymi, namiotami, ławami czy grillem tworzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę autentycznej kantyny wojskowej. A któż z nas nie chciałby poczuć jej klimatu chociaż raz w życiu?

Artykuł napisany przez: nasza strona internetowa