Urodziny pod golym niebem

W 1919 roku Constable of Palm Springs był młody człowiek o imieniu Riley. Miasto było jeszcze trochę senna wioska przed ukończeniem sławna przyszedł do jego drzwi. Obywatele zostali ciężko pracujących ludzi, którzy ziemisty nauczył się żyć w trudnych klimatu pośród plemienia głównie uległych Indian. Ale nie było cienia czai się nad miastem i dzieci zniknie pod jego chmurze.prefabrykaty betonowe - produkcja materiałów budowlanych Głównie cień zatrzymaliśmy się na Tahquitz Canyon, wisi jako ostrzeżenie, by nie wejść. Legenda mówi, że gdy cień jest w kanionie, wszystko jest bezpieczne, ponieważ wiedźma ukrywa w jego uścisku. Ale w pochmurne dni lub w porze nocnej, gdy cień jest wszędzie, trzeba wystrzegać-for czarownica jest!

W opowieści Riley, zostaje poproszony o poprowadzenie posse do kanionu po zniknięciu małej indyjskiej dziewczynie, która jest córką jednego z pokojówką miasto elity; wczesna auto mechanik o imieniu Zaddie Bunker.

Zaddie zrzesza kilkunastu liderów miasta do Lykken w General Store, teraz miejsce historyczne, w którym każda osoba dzieli historię na swoich osobistych uczuć i konfrontacji z czarownicą. Gazeta Człowiek Randall Henderson opowiada historię najbardziej chwytania, jak prawie 30 lat temu mały chłopiec został porwany i zmuszony do jedzenia swojego przyjaciela, zanim zdążył uciec. Wydaje się, pokolenie wcześniej posse należały do ??przechwytywania czarownica, która myśleli oni, i wysłać ją do notorycznie Yuma więzieniu federalnym w środku pustkowia pustyni. Niestety trener etapem była na nigdy się go i wszystkich jej eskortą kawalerii dragonów tajemniczo.

Więc Posse Riley startuje złapać czarownicę z pół tuzina białych osadników, starożytny indyjski Medicine Man (Pedro Chino) i młodego indyjskiego chłopca o imieniu Jezus. Wzdłuż drogi, Pedro opowiada chłopca mimo wcześniejszych wydarzeń plemienia i ich interakcji z czarownicą.
Artykuł napisany przez: http://elephant-security.pl/