Udzial grup rekonstrukcji historycznej w swiecie 11 listopada

Freedom At Midnight, Dominique Lapierre i Larry Collins- Poruszająca historia zabójstwa Gandhiego

Wprowadzenie:

Mahabharata i Ramajana to dwa wielkie eposy Indii. Istnieje kilka klasycznych literatury w różnych językach regionalnych. Język angielski jest znana Indianom tylko w ciągu ostatnich 300 lat.www.wyroby-kute.pl/29-ogrodzenia-kute Ale w Indiach Literatura w języku angielskim osiągnął nowe szczyty i istnieją tysiące miłośników literatury angielskiej w Indiach też. Zwłaszcza niektóre pisma osiągnęły poziom klasyczny i zostaną odebrane na całym świecie.

Te literatura można podzielić na dwie części. Pierwszym z nich jest literatura napisana przez Indian Indian tle, a drugi przez angielskich pisarzy o wydarzeniach w Indiach. "Freedom at Midnight" należy do tej drugiej kategorii i jest jedną z najbardziej cenionej książce o wydarzeniach w Indiach.

Książka ta obejmuje wydarzenia, które doprowadziły do ??podziału Indii, osiągając wolność Indii, bezmyślnej przemocy między hinduistów i muzułmanów, wielkiego problemu Kaszmiru, przyłączając do Princely Zjednoczonych i wreszcie zabójstwa Mahatmy Gandhiego.

W tym artykule zobaczymy ważnych aspektów książki ze szczególnym odniesieniem do zabójstwa Gandhiego.

1. Budowa się z tej historii:

Zawartość tej książki poświęconej historii współczesnej można nazwać "historią", ponieważ zdarzenia zapisane w niej były bardziej wzruszające niż historii. Zaczyna się od spotkania Lord Mountbatten miał z brytyjskiego premiera Attlee. Cały rozdział zajmuje pierwsze z powołaniem Pana Mountbatten jako ostatni wicekról Indii z cesją dając swobodę w Indiach. Kwestia podstawowa traktowane było jak dać swobodę w Indiach i co ważniejsze, bezpiecznego przejścia Brytyjczyków w Indiach, którzy byli przyzwyczajeni do życia luksusowych

2. Wprowadza Mahatma Gandhi:

Mahatma wchodzi narracji poprzez opis słynnej trasie Noakhali którym zrobił nieudaną próbę powstrzymania przemocy Hindu-muzułmańskiego.
Artykuł napisany przez: http://healthandfitness.pl