Jak zorganizowac impreze plenerową?

Chalon pokazuje również, jak królowa stała się bardziej pobożni po śmierci niemowlę Zofii; dała rozkaz, że pości Kościoła być bardziej uważnie obserwowane przy stole niż wcześniej. Zaczęła co publiczne nabożeństwa i modlitwy z jej gospodarstwa domowego w kaplicy królewskiej. Desmond Seward dotyczy to również. Powstrzymywanie się od łóżka małżeńskie było jak praktykujących katolików, wtedy jak i teraz, rozstawione ciąż z powodu poważnej konieczności.transport odzieży na wisząco Sztuczne środki zapobiegania poczęcia nie wchodzi w grę.

Fraser pisze, że nie ma mocnych dowodów na romans, ponieważ Fersen był duszą uznania. Ona wychodzi na to, że królowa nie ma prywatności; ambasadorzy miłosierdzia i Aranda zapłacił sługi, by sprawdzić królewskie pościel i składać szczegółowe sprawozdania z ich władców o życiu prywatnym Ludwika XVI i Marii Antoniny. Fersen nawet nie wspomniano. Nawet nie był problemem.

Jeśli chodzi o pewnej nocy w lutym 1792 roku, kiedy to niektórzy biografowie Marie-Antoinette myślenia i Fersen mogły spali razem, Fraser mówi, że "ma nadzieję, że tak." Jest oczywiste, że dla autora rendez-vous jest panaceum na wszystkie bolączki. Trzeba powiedzieć, że w tym czasie, królowa była więźniem, silnie strzeżony dzień i noc. Jakiekolwiek były tajne nocne spotkania z księdzem nie juring, żeby mogła legalnie wyznać i przyjmować komunię, jak Fraser dotyczy również, po raz kolejny zaprzecza jej własne świadectwo. Fersen została uwikłana w namiętnym romansie z Eleonore Sullivan. Jest mało prawdopodobne, że spał z królową, mimo nadziei lady Antonii.

Najbardziej osobliwy aspekt podróży jest zawarte w stopce, w którym Fraser spekuluje o ostatniej Mszy i Komunii świętej, która Marie-Antoinette mogą mieć do czynienia ze srodkami w przeddzień swego procesu w październiku 1793 roku Pani Antonia pisze: "Z ta pobożna historia, jak z https://www.septica.pl/Dezynfekcja-c2_0_1.htm jednej z ostatniej romantycznej miłości podejmowania Fersen w Tuileries, nie można pomóc, mając nadzieję, że to prawda. " Aby umieścić Świętą Eucharystię i co by to oznaczało, Marii Antoniny w tym czasie, wraz z mężem zabita, jej synek brutalnie, jej córka i siostra-in-law zagrożone molestowanie i śmierci, a sama przygotowuje się do gehennę próba, na tym samym poziomie, co w brudnej afery, popycha romantyzmu w sferę bluźnierstwo.
Artykuł napisany przez: