Jak zdobyc czolg dla swojej grupy rekonstrukcyjnej?

Duński naukowiec, doktor Tyge Krogh z Rigsarkivet, znalazła grupę zabójców z 18. wieku, który nazywa "Melancholia morderców". Kiedy czytam o jego badań w artykule w gazecie Politiken (11 października 2009 roku) to mnie myśleć o muzułmańskich terrorystów, którzy określonymi zabić jak najwięcej swoich wspomnianych wrogów w spektakularnym samobójstwie, które ich zdaniem przyniesie im liczne nagrody w zaświatach.http://www.justynaczowicka.pl/fotografia-dziecieca-krakow

W 18 wieku, kilka makabryczne przypadki morderstw w Danii bez namacalny sprawy wykazały, że były one środkiem do osiągnięcia wspaniałego życia pozagrobowego. W tym uważam, że przypominają one muzułmańskich terrorystów, którzy czynią skrót dla "przyjemności śmierci" poprzez zamordowanie nieznajomych, którzy nigdy osobiście dotknięty im. Większość duńskich morderców było niezadowolonych żołnierzy, więźniów i młode ile kosztuje ac kobiety. Większość ich ofiar były dzieci, których nie wiedzieli.

Na przykład, gdy sługa dziewczyna Birthe Catrine Joergensdatter został pobity przez swojego pracodawcę w 1784 roku poczuła się tak nieszczęśliwy, że postanowiła się zabić. Jednak wiedziała doskonale, że samobójstwa doprowadziła do potępienia, ponieważ to, czego nauczał Kościół. Z tego powodu postanowiła popełnić samobójstwo poprzez wykonanie: Jeśli zabiła kogoś miałaby zostać wykonana po okresie bycia rozpieszczana przez kapłanów, którzy ciężko pracowali, aby jej żałować jej przestępstwo i ocalić jej duszę jakiejś pokuty. Jednak jej decyzja kosztować mały, niewinny chłopiec swoje życie przerwała mu gardło, nie znając go. To morderstwo określa wzór tego typu zabójstw niewinnych jak ktoś staje się kluczem do dostępu mordercy do Raju.

Melancholia Mordercy popełnione przestępstwo, w celu zapewnienia sobie miejsca w Raju, nie dlatego, że nienawidzi ich ofiar. Proponuję, aby w ten sposób myślenia może być częścią ideologii muzułmańskim tak, że zamachowcy-samobójcy, itp może równie dobrze być przygnębiony ludzie, którzy chcą umrzeć ponad mściwe tych, którzy chcą zabić.

Artykuł napisany przez: