Imprezy zwiazane z powstaniem wielkopolskim

Imprezy zwiazane z powstaniem wielkopolskim

Po przeczytaniu pamiętnika Anny Frank, oglądania filmu „Lista Schindlera” i oglądając kilka filmów dokumentalnych o Holocauście, odwiedziłem Muzeum Holokaustu w Farmington Hills, MI, i był bardzo poruszony, jak Holocaust nie tylko wpływ na Żydów, ale w znacznym stopniu wpłynęły całej karty świat.

Podejrzewam, że moja wizyta w muzeum może mieć taki sam wpływ na mnie, jak to miało miejsce do oglądania pisarza J.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] L. Witterick za dokumentalnego na temat Holokaustu. Dokument ( „The No. 4 Street of Our Lady” 2009) Witterick oglądany miał Franciszki Halamaj i córki heroicznych wysiłków, aby zapewnić bezpieczne schronienie dla osób i rodzin żydowskich, czynu karalnego przez wyrok śmierci. To było tak, że porusza Witterick napisała swoją inspirującą powieść o Zagładzie, „tajne” Mojej Matki.

Ta ekscytująca powieść opowiada o tym, jak jej córka Franciszka i ukryje rodzin żydowskich i niemieckiego żołnierza w swoim małym domu. Ich sekret przetrwania objawia się, w części, przez ich przekonania, że ??to najlepszy sposób, aby przetrwać w ich świat miał być nieznaczna. Przetrwanie wymaga również, że być przebiegły, takie jak mieszanie ekskrementami ludzi ukrywała się z odpadami [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] świń, a potem łopatą go. I na pewno Franciszka musiał myśleć z wyprzedzeniem. Córka mówi o Franciszki, że jej matka nie grają w szachy, ale jeśli ona nie będzie to „wiele ruchów do przodu.”

Witterick jest córką chińskich imigrantów, którzy przybyli do Kanady z $ 200 dolarów w 1968 roku, kiedy miała siedem-letni. W tym czasie rodzina była tak biedna, ale tak zaangażowani w edukację, że będą regularnie kupić używane książki z Armii Zbawienia dla 5 i 10 centów za Jenny do przeczytania.

Witterick nie jest zwykle autor, jak ona jest prezes Sky Investment Counsel, jednej z największych międzynarodowych menedżerów pieniądze w Kanadzie. Znany jako J. L. Witterick wśród autorów ona jest bardziej znany jako Jenny Witterick w społeczności inwestycji.

Jenny była prezes Towarzystwa Toronto Analityków Finansowych w 1995/1996. Były nominowany Rhodes Scholar, Jenny posiada licencjat z University of Western Ontario. Jest również odpowiedzialny CFA Charter.

Czytałem wczesny egzemplarz „tajne Mojej Matki”, ale autor planuje wydać swoją pierwszą powieść do publikacji w trakcie krajowej przestrzegania Holokaustu Tydzień w kwietniu 2013 r.

Każdy, kto cieszył się „Dairy Anne Frank” czy „Lista Schindlera” z pewnością również lektura „Sekret mojej matki.” Książka ta zapewnia nie tylko dobrą historię, ale ekscytujące dramat.

Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]