Grupy rekonstrukcyjne na Pomorzu

Pionierem a następnie misja firmy przybywający z Nowej Anglii przywieźli ze sobą maszyn drukarskich i dodatkowych dostaw dla stacji misyjnych i dla Mission Press. Pierwszy budynek Mission Prasa została zbudowana na stacji misyjnej w Honolulu, zaledwie kilka kroków od Depozytu Mission. W ciągu pierwszych dwudziestu lat funkcjonowania misji Prasa drukowana 113,017,173 hawajskie stron językowych.projekty-sklepow.pl/wyposazenie-sklepow-spozywczych/ Wszystkie materiały eksploatacyjne dla misji Press, papieru, tuszu, proszków (pigmentów, suszarek i przedłużaczy) były przechowywane w depozycie Mission.

Gdy amerykańscy misjonarze przybyli żaden system pocztowy istniał. Misja Depozyt otrzymał dostaw, które obejmowały pocztę oprócz dostaw. Gdy wiadomość została dostarczona mail, który został napisany przez członków misji czekał wyjść. Samuel N. Zamek, który obsługiwał Depozyt Mission napisał w swoim dzienniku ustawę Poczta, że ??będzie miał kapitan statku przeczytać przed chciał powierzyć im misji elektroniczną. Pan zamku przechowywane szczegółowe rejestry korespondencji misji, daty wysłania, do kogo i na który wysyłamy mail została przeprowadzona. Szczególnie ważna była mail, który został wysłany do J .B. Moore postmaster'a San Francisco. Pan Zamek skontaktował Moore nawiązać regularny spedytora między Honolulu i San Francisco. Te listy zostały wysłane w sierpniu i wrześniu 1850 roku.

W październiku 1850 roku Henry M. Whitney miała za zadanie pocztowy dla Kalifornii. Pan Whitney była pełnoletniego dziecka amerykańskiej rodziny misji. Został wysłany z powrotem do Ameryki na edukację, kiedy był dzieckiem. Nauczył handlu drukowania i wrócił na Hawaje, by skierować drukarni rządowej w Honolulu. W listopadzie 1850 roku Whitney zatrudnił William S. Emerson jako swojego ucznia. Młodzieńcy byli zarówno dzieci misji, ponieważ ich rodzice nazywa każdy brat i siostra lubili nazywać siebie kuzynów.
Artykuł napisany przez: