Nazywa się Mena, a ona nie zawsze było źle. Setki lat temu została ona wyprowadzeni przez hiszpańskich odkrywców w poszukiwaniu złota. Ona wezwał bogów na szansę ucieczki i męża, który będzie chronić. Bóg odpowiedział górskie, niszcząc hiszpańskich Longboats szukają tak daleko na północ jako pierwotnej Salton Sea w gradem piorun. Płynęła brzeg i powoli podszedł do wysokiego szczyt widziała jonowy odległości, a kiedy zobaczyła kanion i szaman Tahquitz którzy tam mieszkali, wiedziała, że ??znalazła w domu.

Przez długi czas ona i jej mąż pomógł Cahuilla. Ale z czasem, nie odwrócił się gorzkie lekarstwo, a ich najbardziej znany czar ssanie złego z ludzi zaczął rysować całą duszę swoich pacjentów iw ten sposób przedłuża ich życie. Ostatecznie Mena oszukane i zabił Tahquitz, którzy nadal leżą w wiecznym duchem Cahuilla.

Posse końcu osiągnie swój kemping i zabija ją, choć nie bez szkody dla własnej grupy. Jeden z członków, Big John, jest pozostawione do oglądania zarzewie palić czarownice, gdyż jest to jedyny prawdziwy sposób, że ona nie żyje. Ale zanim ona odwróciła się do popiołu jest on wygnany przez kojoty i innych zwierząt.

Eric G. Meeks jest autorem kilku prac. Jego najnowsza książka Tahquitz Witch została napisana w tym samym rodzaju Weird Tales stylu, który pierwotnie się rozpoczął karierę Ray Bradbury jest. Niektóre z innych jego dzieł należą: autor Zabójstwa: a Palm Springs Biblio-Tajemnicę Champagne Lady: Roberta Linn, Lawrence Welk jest pierwsza dama Telewizji z których wszystkie są dostępne na Amazon.com/EricGMeeks~~pobj.

Eric G. Meeks jest również druga generacja dystrybutorem rzadkie książki, która w tych dniach, zbiera więcej Science Fiction, niż sprzedaje. Obszar Palm Springs jest w domu. Mieszka tam z żoną, Tracey i ich sześcioro dzieci.

Artykuł napisany przez: http://www.moj-psycholog.com.pl/psychoterapia/nerwica.html