Czy polskie grupy rekonstrukcyjne biora udzial w zagranicznych imprezach?

Morderca, ukrywając broń w dłoniach podszedł Gandhi, skłonił się przed nim i powiedział do niego: "Namaste Gandhi".

Korzystanie lewą rękę, Godse brutalnie wepchnął się asystenta, a następnie wyjął czarną Baretta pistolet w prawej ręce i wywołał trzy razy. Gandhi dyszała "Hey Ram" (Boże) oraz z końcowym geście błogosławienia zabójcę, padł na ziemię bez życia. To była jedna z najbardziej niezapomnianych momentów w dziejach człowieka.

7. Reakcje:

Pierwsze pytanie Lord Mountbatten zapytała, na wieść o zabójstwie Gandhiego było: "Kto to zrobił?" Był ulgę, gdy dowiedział się, że hinduski zabił go (nie jest muzułmaninem) dla miało muzułmanin zabił go Indie będą żyć kolejne upiorne masakr świat kiedykolwiek widział. Ewentualny uboju uniknięto poprzez wielokrotne ogłaszając "hinduski zamachu Gandhi" w All India Radio i zarówno hinduistów i muzułmanów opłakiwał śmierć wielkiego człowieka.

Jawaharlal oczy były pełne łez, kiedy wyszedł przed mikrofon All India Radio. "Światło wyszło z naszego życia i jest ciemność wszędzie, powiedział:" Ojciec Narodu ma więcej ".

George Bernard Shaw wykonane uwaga nabijania "To pokazuje jak niebezpieczne jest to, aby być dobrym"

Albert Einstein

"Przyszłych pokoleń, to może być, będzie skąpe uwierzyć, że ktoś taki jak ten nigdy w ciało i krew wszedł na tej Ziemi".

J.Krishnamurti odbiegającego od jego zwykłej praktyki nie komentując o śmierci przywódców powiedział: "To nie jest pojedynczy człowiek, który zabił Gandhi. My, cała populacja go zabić, ponieważ naszym drobnej fanatyzmu religijnego"

Znalazło to odzwierciedlenie w komentarzach redakcyjnych Standard Hindustan który stwierdził:

"Gandhi został zabity przez swoich ludzi, za których wykupu żył, drugi ukrzyżowania w dziejach świata została uchwalona na piątek- tego samego dnia Jezus wyrządzone śmierci tysiąc dziewięćset piętnaście lat temu.
Artykuł napisany przez: jakie polecacie torty dla dzieci w Warszawie?