Wykorzystanie grup rekonstrukcyjnych do filmow i seriali Ojcze, przebacz nas"

Wniosek:

Czytelnik zamyka książkę z ciężkim sercem. Ta książka to lektura obowiązkowa dla każdego obywatela z poczuciem patriotycznego poświęcenia.

Ale kiedy dochodzimy do stanu rzeczy, panujących w dzisiejszej Indiach, daje raczej ponury obraz. Szerzy korupcję, łapówkarstwo wszędzie, sianie zasilania, manipulowane wybory starcia komunalnych, różnice kastowe i rzeczy tego rodzaju są przeważnie rządząca Indii.http://pbok.pl/odszkodowanie-walbrzych/ Nie możemy nie myśleć: "Czy to za to mamy wolność, jest to dla tego tysiącami bojowników o wolność poświęcił wszystko i pogrążał się w więzieniach, czy to do tego Apostoła Pokoju poświęcił najbardziej bezcenne życie?" Jest to modlitwa każdego Indianina, że ??Mahatma Gandhi należy ponownie odrodzić się w Indiach.

Największym sukcesem książki "Wolność w Midnight" polega na tym, że tworzy to przebudzenie wśród czytelników.

Życzę czytelnikom tego artykułu wszystkim powodzenia!

Dr B.Sathyanarayanan (65) jest doświadczonym administratorem, nauczyciel i pisarz. Jest M.Sc (Fizyka) od Annamalai University. Studiował psychologię i filozofię w postaci dwóch dodatkowych przedmiotów na studiach. Pracował jako wykładowca fizyki za 2 lata (1969-1971). Później musiał podjąć pracę w banku i kontynuował Fizyka i filozofia badania prywatnie. W wieku 50 lat, dostał dobrowolnej rezygnacji z usług bankowych, aby poświęcić więcej czasu na działalność społeczną, edukacyjnych i badawczych. W 2005 roku objął nauczania fizyki jeszcze raz i ciągle uczy w ciągu ostatnich 8 lat jako zwykły profesora fizyki.

Kontynuował swoje zainteresowanie psychologii i dostał doktorat z poradnictwa psychologicznego w 2000 roku i jest doradzanie w kwestiach HIV / AIDS. Uczy angielskiego dla dorosłych. On jest znanym pisarzem w języku angielskim w fikcji i pisanie artykułów. Jego pisarstwo jest międzynarodowo uznane przez umieszczenie w katalogu Świata filozofów Uniwersytetu Bowling Green State, USA

Przez cały czas swojego życia do tej pory pozostawał filozofem naukowe w myśli i czynów. Uważa on, Albert Einstein, jak jego wzór do naśladowania w Nauce i J.Krishnamurti, w filozofii. Jego pierwsza książka "The Simple Truth", analizę porównawczą religii i nauki, została opublikowana w 1987 roku publikuje roczny magazyn "Filozofia Nauki" (ponieważ ponownie uruchomiony). Założył holistycznej filozofii Towarzystwo badania Fizyki i filozofii. Jego najnowsza książka "Przebłyski holistycznej filozofii" został powszechnie uznany. prowadzi regularne spotkania na różne tematy dotyczące fizyki i filozofii w Chennai. niedawno przeprowadził "dwa dni seminarium na temat religii, nauki i Opieki Społecznej" w Chennai, Indie, które wzięło udział starszych profesorów fizyki i filozofii. Jako doświadczony autor, jest przyjemność zaprezentować powyższy artykuł dla rodzaju uwagi czytelników.

Artykuł napisany przez: