Współpraca z Muzeum Powstania Warszawskiego

Tylna okładka Zwykli bohaterowie: sześć gwiazdek w Oknie oświadcza: "Jeśli tylko będzie czytać jedną książkę o II wojnie światowej, to powinno być to, że książka." To stwierdzenie nie jest fałszywy chwalenie. Ręce w dół Zwykli Bohaterowie to najlepsza książka, jaką przeczytałem o II wojnie światowej. Nigdy nie czytałem kolejną książkę lub widział film na ten temat, które znalazłem tak przyjemne i łatwo dostępne. Leczenie i chronologii wojny, jak to jest przedstawione w opowieści o sześciu Koski braci Ishpeming, Michigan, sprawia, że ??wojna ożywają w sposób, nawet nie Kena Burnsa II wojny światowej PBS dokumentalny może osiągnąć.

Autor Dan Oja umiejętnie wplata historię braci Koski przeciwko większej tle wojny na Pacyfiku iw Europie, w tym listów i wspomnień rodziny Koski, wywiadów z żołnierzami, którzy służyli z Koskis i źródłach historycznych poza numerem. Sama książka w twardej oprawie to uczta, ale polecam czytelnikom kupić książkę cyfrową, która zawiera linki do licznych odniesień internetowych i dostęp do setek klipów wideo, które wahają się od członków rodziny wywiad o ich wspomnienia z wojny, starych kronik filmowych, wywiady z bracia Koski i ich koledzy żołnierze o ich służbie wojny, a materiał z żałobnej za brata, który dokonał ostatecznego poświęcenia za ojczyznę.

Chociaż nie chcę w żaden sposób zdyskredytować sama badania mamuta, który udał się w tej książce, wraz z imponującą poświęcenie Dan Oja, aby opowiadać historię wujkowie ", co mi najbardziej cieszył się czytanie książki w formacie cyfrowym, bo to naprawdę sprawiło, że wojna ożywają dla mnie. Książka jest dostępna w twardej oprawie lub w postaci książki cyfrowej na płycie CD lub do pobrania na komputer.
Artykuł napisany przez: