Resonstrukcja bitwy pod Wiedniem? Nie były one akceptowane przez ich krewnych, odrzucony przez dawnych przyjaciół i były dosłownie sierot na ulicach Delhi i Kalkucie. Muszą dotrzeć do kraju, który tylko oczekuje roboczej z przedmiotów i nie ma nic do zaoferowania uchodźców. Były morderstwa i rozlew krwi wszędzie iw tej atmosferze Indie zawdzięcza swoją wolność "o północy"

http://torby.pro/oferta/torby-papierowe/torby-z-uchwytem-skrecanym

4. Podczas gdy świat Spałem:

Rozdział ten zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ daje minuty na minutę koncie wolności Indiach i Pakistanie. Najistotniejsze cechy to:

13.08.47: Podczas gdy cały Indie czekał na uzyskanie swoją wolność i kiedy większość przywódców przygotowywali cieszyć uprawnień, Mahatma Gandhi, który prowadził walkę o wolność poprzez zasadę niestosowania przemocy nie brać udziału w uroczystościach, a nie szedł w poprzek dżungle Noakhali powstrzymać bezmyślną przemoc między obiema społecznościami. Nienawiść wobec Gandhi przez Hindusów, którzy bardzo poważnie narażony na przemoc zaczęło się od tego miejsca. W rzeczywistości, patos historii rozpoczyna się od tu i ciemność spada na czytnikach wskazaniem tragedii który wyglądał nieuchronne w najbliższej przyszłości.

Resonstrukcja bitwy pod Wiedniem?

14/08/47: To ostatni dzień oznaczony jako wicekról dla Lord Mountbatten. Ostatni rozkaz podpisał było podniesienie Nawab w Australii Begum do godności Wysokości. Rozkaz został umieszczony na stole na 11.58 P.M. Z wyrazem najczystszej przyjemności oświetlając twarz, wziął pióro i wykonał ostatnią czynność jako wicekról Indii

14.08.47 Midnight:

"Kiedy cały świat śpi Indie budzi do wolności" Jawaharlal Nehru, pierwszy premier Indii wywieszono flagę narodową z tych słów i oświadczył, Indie stały się odtąd wolnym narodem.

Jeśli wszystko poszło na dobrze, że książka powin księgowość poznańna być na tych liniach Nehru. Ale nie za dużo słodkich rzeczy czekały na Indian po uzyskaniu niepodległości.

Artykuł napisany przez: