Resonstrukcja bitwy pod Wiedniem?

Resonstrukcja bitwy pod Wiedniem? Nie były one akceptowane przez ich krewnych, odrzucony przez dawnych przyjaciół i były dosłownie sierot na ulicach Delhi i Kalkucie. Muszą dotrzeć do kraju, który tylko oczekuje roboczej z przedmiotów i nie ma nic do zaoferowania uchodźców. Były morderstwa i rozlew krwi wszędzie iw tej atmosferze Indie zawdzięcza swoją wolność „o północy”

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

4. Podczas gdy świat Spałem:

Rozdział ten zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ daje minuty na minutę koncie wolności Indiach i Pakistanie. Najistotniejsze cechy to:

13.08.47: Podczas gdy cały Indie czekał na uzyskanie swoją wolność i kiedy większość przywódców przygotowywali cieszyć uprawnień, Mahatma Gandhi, który prowadził walkę o wolność poprzez zasadę niestosowania przemocy nie brać udziału w uroczystościach, a nie szedł w poprzek dżungle Noakhali powstrzymać bezmyślną przemoc między obiema społecznościami. Nienawiść wobec Gandhi przez Hindusów, którzy bardzo poważnie narażony na przemoc zaczęło się od tego miejsca. W rzeczywistości, patos historii rozpoczyna się od tu i ciemność spada na czytnikach wskazaniem tragedii który wyglądał nieuchronne w najbliższej przyszłości.

Resonstrukcja bitwy pod Wiedniem?

14/08/47: To ostatni dzień oznaczony jako wicekról dla Lord Mountbatten. Ostatni rozkaz podpisał było podniesienie Nawab w Australii Begum do godności Wysokości. Rozkaz został umieszczony na stole na 11.58 P.M. Z wyrazem najczystszej przyjemności oświetlając twarz, wziął pióro i wykonał ostatnią czynność jako wicekról Indii

14.08.47 Midnight:

„Kiedy cały świat śpi Indie budzi do wolności” Jawaharlal Nehru, pierwszy premier Indii wywieszono flagę narodową z tych słów i oświadczył, Indie stały się odtąd wolnym narodem.

Jeśli wszystko poszło na dobrze, że książka powin [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]na być na tych liniach Nehru. Ale nie za dużo słodkich rzeczy czekały na Indian po uzyskaniu niepodległości.

Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]