Rekonstrukcje historyczne w Warszawie Fraser domysły, oparte na dowodach, ale bez komentarza od kurtyzany Lady Elizabeth Foster, który nie był bliskim przyjacielem królowej, że łącznikowy rozpoczęła się w 1783 roku i kontynuowane przez wiele lat. Ona także twierdzi, że Marie-Antoinette by spał z Fersen ponieważ jest "natura ludzka", aby dać się w pasję. Simone Bertiere jednak przypuszcza, że danel-hurt.pl/odziez-meska,data,228,0.html ??szacunek Królowej dla męża i pozycji sam, jak również obawy o produkcję nielegalnych spadkobierców do francuskiego tronu, byłby wystarczy trzymać ją z dala od liczenia, w tym jej wysokich standardów moralnych.

Podczas snu z Fersen Fraser twierdzi, że Marie-Antoinette też śpi z królem. Aby być dzielone przez dwóch mężczyzn jest całkowicie sprzeczne z skromny, pruderyjny, niewinnym wizerunkiem Marii Antoniny zbudowany przez Fraser we wcześniejszych rozdziałach i biografów, takich jak Cronin, Delorme, Webster i Bertiere. Fraser twierdzi, że Louis ojcem wszystkich dzieci żony, bo Fersen byłby na tyle mądry, aby używać prezerwatyw. A jednak przytacza przypadek, gdy Fersen impregnowanego jedną ze swoich kochanek; prezerwatywy nie zawsze są wiarygodne. To jest córką jednego z najbardziej płodnych dynastii w Europie, rodziny szesnastu dzieci, do których dzieci były darem od Boga, zgodzi się jakiegokolwiek środka antykoncepcyjnego w lub poza małżeńskiego uścisku, przewyższa wszelki rozum i wiarę.

Bertiere wspomina, jak Ludwik XVI i Marii Antoniny powstrzymał się od stosunków małżeńskich po urodzeniu dziecka Sophie w 1786 roku, prawdopodobnie ze względu na zdrowie królowej i kruchego stanu emocjonalnego. Jean Chalon dotyczy co trudny czas było dla niej - w roku 1786 - zdrowie Ludwika Józefa została braku, dziecko Sophie nie była kwitnąca. Marie-Antoinette, świadomi strasznych oszczerstw rozprzestrzeniają się o sobie w obliczu skandalu Diamentowy naszyjnik, który zadeklarował Madame Campan we wrześniu 1786 roku, "Chcę umrzeć!" Gdy pani Campan przyniósł jej kwiat pomarańczy wodę dla jej nerwów, powiedziała: "Nie, nie kochasz mnie, to lepiej daj mi śmierć!" Ona może mieć depresji poporodowej, a nawet cierpi z powodu załamania nerwowego.

Artykuł napisany przez: