Polskie grupy rekonstrukcyjne wojsk sowieckich Rodzina Koski zobaczył sześciu braci służył w czasie wojny. Podtytuł książki, sześć gwiazdek w oknie, nawiązuje do flagi z sześciu gwiazd, po jednej dla każdego brata w wojsku, który wisiał w oknie rodziny. Dan Oja stanowi tło na rodziny Koski dwunastu dzieci próbujących przetrwać Wielkiego Kryzysu po ich matka umarła. Poznajemy członków rodziny intymnie-Lilly, najstarsza córka, która matkowało jej rodzeństwo, ojciec, który pracował w kopalni, aby nakarmić swoje dzieci, sześciu braci, którzy walczyli tak dzielnie i Edna Mae, najmłodsze dziecko i Dan Oja matka , Edna Mae jest przesłuchiwany w wielu filmach w całej książce.http://www.drczelej.pl/wyk7.html Słuchając jej opisania jej bracia idzie na wojnę, a widząc ją wyrwać w wideo nakręcony sześćdziesiąt lat po wydarzeniu, przynosi do domu wojennej w sposób wydrukowana strona nie może osiągnąć; słysząc jej słowa i wyrażenia na twarzy uświadomiły mi, jak bolesne, dramatyczne i trudne doświadczenie II wojny światowej był dla każdej amerykańskiej rodziny, który oglądał syna, brata, męża, ojca, przyjaciela lub przejść się do walki.

Wszystko, co mogę zrobić, to oferta pochwała Zwykłych Bohaterów. Czy czytasz książki twarda lub http://www.cukierniacieslikowski.pl/lokalizacja cyfrowego BookOnCD, nie będą rozczarowani. Ponadto, Dan Oja dokonał film dokumentalny, który jest również dostępny na jego stronie internetowej. Jak nasi weterani II wojny Świat umiera off, Zwykli Bohaterowie pomoże utrzymać ich pamięć żyje. Ten niezwykle bogaty i pouczające książka jest rodzajem projektu można się spodziewać Narodowa Fundacja lub muzeum w produkcji. Że Dan Oja stworzył go sam jest naprawdę niezwykłe. Mam nadzieję Zwykli Bohaterowie inspiruje wielu ludzi do zachowania ich historie rodzinne i że technologia cyfrowa tej książki nadal być wykorzystywane do tworzenia interaktywnych cyfrowych więcej wspaniałych doświadczeń czytelniczych.

"Jeśli tylko będzie czytać jedną książkę o II wojnie światowej, to powinno być to, że książka." Zwykli bohaterowie: sześć gwiazdek w oknie jest książka zasługuje sześć gwiazdek!

Aby uzyskać więcej informacji na temat Dan Oja i Ordinary Heroes: sześć gwiazdek w oknie, odwiedzić http://www.sixstarsinthewindow.com

- Tyler R. Tichelaar, Ph.D., autor Trylogii Marquette

Artykuł napisany przez: jakie ubezpieczenie oc