Jak zorganizowac urodziny w klimatach militarnych?

W 1983 Muzułmanin islamski rząd Sudanu Północnego ubite chrześcijańskich i animistycznych mieszkańcom Południowego Sudanu. Ocaleni z tej rzezi były tysiące mniejszych dzieci, które stały się znane jako "Lost Boys of Sudan". Joan Hecht kreśli przejmujący obraz tych zbrodni wojennych. Gonił ze swoich domów przez wojska rządowe zdecydowany im i ich rodzinom za ich przekonań religijnych zabić, są zagubieni i walka o przetrwanie. Ona opowiada czytelnikom ich lotu do Etiopii, Kenii i ostatecznie w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotyka ich jak dorosłych i słyszy niesamowite historie o swoim strasznym dzieciństwie.

Poprzez wywiady jeden na jeden z tych, którzy przeżyli, Joan doprowadza ich doświadczenia czytelnikowi w głęboką i niezachwianą formacie. Ona daje kompleksową i bezstronnej historyczny przegląd wydarzeń, które doprowadziły do ??wojny domowej i jej następstw. Ona pokazuje, co życie Lost Boys byli jak przed wojną, w tym ich zwyczaje i sposób życia. Umieszczenie zdjęć i rysunków chłopcy dokonali pozwala czytelnikowi jasno wyobrazić, jak wyglądało życie.

Po poświęca większość swojego czasu do odkrycia te historie, ona ujawnia, że ??pomimo wszystkich perypetie one przetrwały, ich duch wznosi się i nadal posiada niezachwianą wiarę w Boga. Ta książka dotyka każdego, kto czyta i służyć jako inspiracja dla każdego, kto myśli, że miały one szorstką życie. Jest tak wiele do nauczenia się z Lost Boys. Są grupą pracowity i długo żyć American Dream. Ich wysiłki, aby ciężko pracować i lepiej sami są niezwykłe. długo, aby wrócić do domu i pomóc dziesiątki tysięcy ludzi, którzy pozostają w tyle.

Pomimo dużo smutku i cierpienia, opowiedziana w ich historii, Joan podziela humor z czytnika i opowiada wiele zabawnych sytuacji, jak Lost Boys osiedlić się do Ameryki i desperacko próbują zrozumieć naszą kulturę.
Artykuł napisany przez: