Inscenizacja Bitwy Warszawskiej w 2016 roku

W "moralności Księcia" Niccolo Machiavelli twierdzi różne sposoby bycia sukces księciem. Twierdzi, że książę nie zawsze może być dobry, a jeśli chce zachować swoje stanowisko musi nauczyć się nie być dobre. Zasadniczo, Machiavelli mówi, że jeśli jesteś zbyt hojny, nie-hojnych ludzi będzie skorzystać z ciebie i zabierze swoją moc.

Jeśli książę nie chce okraść swoich ludzi i uniknąć ubóstwa, musi on być skąpcem lub chciwi.hurtownia taniej odzieży damskiej To, co trzyma książę w mocy. Machiavelli zawsze mówi, że lepiej jest dla władcy być miłosierny niż być okrutne. Linijka musi być hurtownia spodni damskich wólka kosowska nieco okrutne w celu utrzymania swych poddanych zjednoczeni i lojalni, ale musi on być miłosierny, żeby nie jechać zawsze swych poddanych. Również Machiavelli uważa, że ??lepiej było się obawiać, niż kochali. Uważa on, że jest to po prostu bezpieczniejsze i że natura człowieka sprawia, że ??coraz trudniej jest obalić obawiali lidera niż bliskiej osoby.

Zgadzam się z większością punktów Machiavelli czyni. Wierzę, że nie można być zbyt hojny dla swoich poddanych lub dobrze będą was wykorzystać. Wiele wielkich władców, którzy byli zbyt hojny dla ludzi skończył się rozlewem krwi ze względu na małe rzeczy, które władca pominąć. Musisz trzymać straż i nie być wykorzystane, jeśli starają się być hojny.

Ja również uważam, że jest mądrzejszy być miłosierny niż okrutne. Okrutny lidera pojedzie swych poddanych dalej i doprowadzić do rewolucji. Miłosiernym liderem będzie zdobyć szacunek swoich poddanych, a zatem nadal spokojnie rządzić. Wreszcie, to lepiej się obawiać, niż kochali. Ma to sens, ponieważ jeśli jesteś kochany, niektórzy ludzie mają kontrolę nad wami, ponieważ najprawdopodobniej uwielbiają je z powrotem. Jednakże, jeśli jesteś obawiali się, że jesteś na szczycie wszystkich i nikt nie może zmusić cię do zrobienia czegoś wbrew swojej woli, ale nadal można utrzymać przedmiotów lojalny.

Last minute, działka na sprzedaż, odwiedź Srebrnych Rabat Właściwości. Można kupić ziemię za ogromne zniżki, a nawet sprzedać swoją ziemię !.

Artykuł napisany przez: słodycze z logo firmy