Czy w Polsce jest jakas rekontrukcja dotyczaca wojny secesyjnej?

Północna i Południowa była pierwszą częścią trylogii przez autora. Druga część była Miłość i Wojna i konkluzja była Heaven and Hell. Czytam je wszystkie jako Szczególnie podoba mi się praca autora i mają interes 1N historycznej fikcji. Książka ta rozpoczyna się, kiedy dwaj młodzi mężczyźni spotykają się w West Point i stają się trwałe przyjaciół.Koszulki z nadrukiem Stocznia Orry Main przyszedł ze studni zrobić południową plantacji tło, a George Hazzard pochodził z żelaza i stali, rozpoczynającej się w Pensylwanii.

Rodzeństwa George'a, jego brat Stanley nie był tak dobry menedżer, więc kiedy wrócił do domu, jego ojciec umarł, objął młyna. matka Jerzego uzgodnione i Stanley nie był zbyt szczęśliwy z tego powodu, ale w głębi duszy nie podoba mieszka w małej miejscowości. Stanley i jego żona miała ambicje polityczne, które wymagają ich do opuszczenia tak. Jego siostra Virgilia był abolicjonistycznych ze skrajnych poglądów i nie bardzo sympatyczny.

W głównym gospodarstwie domowym, Orry http://www.akademiaprawajazdy.pl stał się głową po śmierci jego tata. Miał piękną postać jak jego siostra Brett. Teraz, jego druga siostra Ashton była średnia i zdradliwe choć była Ślicznotka. Użyła jej urodę, by oszukać ludzi i zawsze jej drogę. Mieli niewolników na ich plantacji i wszyscy traktowali ich jak rodzinę wyjątkiem Ashton.

Choć Abolicjoniści Virgilia były przeciwko niewolnictwu, nadal nie chciał niewolników wypełniających swe północne fabryk. Zamiast tego, chcieli, żeby zostać przesiedleni w Liberii lub w innych miejscach. Nie miała pożytku z plantacji na południu, a nie szczególnie jak Głównego rodziny.

Powieść ta zajmuje się myśli i działań tych, po obu stronach sporu niewolnictwa i ich sposobu interakcji. Te dwie rodziny pozostawała w kontakcie przez cały czasy w West Point i prowadzi do wojny domowej.
Artykuł napisany przez: Elewacje wentylowane