Bractwa rycerskie na Slasku

William otrzymał dodatkową odpowiedzialność na poczcie, kiedy Henry poszedł odwiedzić swoją siostrę Maria Pogue w marcu 1851. Pierwsze znaczki pocztowe wydane przez Królestwo Hawajów zostały wydane również w 1851 roku, stały się znane jako hawajskich misjonarzy.

W 1918 roku George Grinnell nauczycielką Los Angeles powiedział, że nadano pewne hawajskie misyjnych znaczków przez niejakiego Charlesa Shattuck. Gdy Grinnell sprzedawane niektóre z nich kilka lat później zostały one zajęte przez United States Secret Service i były przedmiotem postępowania sądowego przełożonego. Sąd zdecydował, że znaczki Grinnell oferowane do sprzedaży były http://windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/montaz-okien bezwartościowe kawałki papieru.

Wiele już dowiedziałem się od procesu. Później dowiedział się, że matka Karola Shattuck i matka Williama Emersona byli przyjaciółmi. Mieli zapisywane siebie. W Grinnell znaczki są typograficznie różne znaki te, które uważane są za prawdziwe. Także odwołania są różne, że te, które są uważane za prawdziwe. Rozwiązanie tajemnicy leży w czasopiśmie Williama Emersona gdzie nagrał daty i godziny pracował dla Whitney. Te rejestry robocze, które zostały znalezione przez Patricka Culhane potomka Shattuck w muzeum biblioteki Mission domy w Honolulu. Terminy anulowanie, które pojawiają się na pieczęci używanych Grinnell nie wykazują rocznie. Autor uważa, że ??terminy stosowane były w styczniu, lutym i marcu 1851 roku, kiedy William dodał odpowiedzialność na poczcie. Rekord dzieło Williama Emersona potwierdza to, osiemdziesiąt procent terminach, które pokazują na znaczkach Grinnell są daty, które William Emerson został pracujący na poczcie.

Wnioski: Grinnell Hawaiian Misjonarki znaczki są prawdziwe.

Są to pierwsze drukowania stworzony przez Williama Emersona jako część jego praktyki Henry Whitney w pierwszym kwartale 1851 roku, kiedy miał dodanego odpowiedzialność na poczcie.Istnienie tych w rękach tylko jednej rodziny sugeruje, że William testował swoją konstrukcję.

Anthony R. Kassel jest członkiem hawajskiej Towarzystwa Historycznego. W tym roku wydał książkę na hawajskiej Misjonarzy zarówno ludzi i znaczki.

Aby dowiedzieć się więcej o tym ciekawym tematem i zakupić egzemplarz książki zajrzyj na stronę internetową hawajską misjonarzy

Anthony R. Kassel jest również członkiem amerykańskiej i hawajskich Towarzystw Filatelistycznych on odwrócił Filatelistyka hobby do biznesu internetowego oparty. Kliknij ten link, aby odwiedzić stronę internetową Antonios-Philatelics gdzie można oglądać i kupować tysiące kolekcjonowania znaczków pocztowych.

Artykuł napisany przez: